„Duże decyzje małych ludzi” pod takim hasłem odbyły się pod koniec września wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. W wyniku głosowania zwyciężyli Lena, Fabian oraz Oliwia, zostając przedstawicielami młodszej społeczności naszej szkoły. Gratulujemy!!! 🎉🎊🎈



