Dyrektor szkoły
mgr Małgorzata Suligowska
Wicedyrektorzy
mgr Elżbieta Kozera
mgr Ewa Kuchniak
mgr Renata Szostakowska
Zespół humanistyczny
język polski – mgr Małgorzata Dąbrowska, mgr Ewa Frączek, mgr Renata Szostakowska, mgr Edyta Fokt, mgr Anna Wójcik, mgr Izabela Wróblewska,
język angielski – mgr Renata Gwozdowska-Rutka, mgr Karolina Wasiak, mgr Izabela Wójtowicz – Stępień, mgr Ewelina Grzybowska, mgr Katarzyna Torzewska
język niemiecki – mgr Aneta Łabęcka-Pasek, mgr Milena Socha
historia – mgr Sabina Laskowska-Stanios, mgr Izabela Jankowska.
wos – mgr Anna Wójcik
muzyka – mgr Marlena Kowalska
plastyka – mgr Beata Pałczyńska
religia – mgr Urszula Bartosiak, mgr Julita Stani, mgr Agnieszka Glibowska, ks. Marcin Zarzycki
wdż – mgr Agnieszka Glibowska, mgr Jolanta Dzik
Zespół matematyczno – przyrodniczy
matematyka – mgr Agnieszka Bąk, mgr Aneta Podlaska, mgr Edyta Jadczak, mgr Agnieszka Harenza, mgr Agnieszka Tomczyk – Skowronek
przyroda, biologia – mgr Jolanta Czapczyńska, mgr Lidia Michalska
fizyka – mgr Małgorzata Basa
chemia – mgr Katarzyna Łukomska
geografia – mgr Lidia Michalska
technika, informatyka – mgr Marek Cieślak, mgr Dorota Ługowska, mgr Monika Gutkowska
edb – mgr Piotr Minda
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego
mgr Monika Dwojak, mgr Ireneusz Jastrzębski, mgr Robert Matusik, mgr Tomasz Stani, mgr Piotr Minda, mgr Justyna Snarska
Zespół nauczania zintegrowanego
oddziały przygotowania przedszkolnego – mgr Malwina Matusiak, mgr Kinga Chrzanowska, mgr Agnieszka Łęcka
klasy I-III- mgr Małgorzata Januszewska, mgr Dorota Magnowska, mgr Edyta Sadowska, mgr Mieczysława Pastuszka, mgr Paulina Pełka, mgr Paulina Góźdź, mgr Lilla Wiśniewska, mgr Anna Wójcicka, mgr Joanna Waśniewska
nauczyciele świetlicy- mgr Monika Gutkowska, mgr Gabriela Łęcka, mgr Marlena Kowalska, mgr Izabela Wójtowicz – Stępień, mgr Beata Pałczyńska, mgr Katarzyna Łukomska
Nauczyciele wspomagający
Nauczyciele bibliotekarze
mgr Edyta Małek, mgr Teresa Jesionek
Pedagodzy
mgr Wioletta Pożyczka, mgr Jolanta Dzik
Logopeda
mgr Monika Myszkowska – Skopek
Psycholog
mgr Olga Jakubczyk – Sadkowska